•Všechny návštěvníky by jsme chtěli požádat aby jste při kopírování uváděli zdroj.•
•(Některé články jsou námi překládány z anglických stránek a vkládáme do nich spoustu času.)•
•Děkujeme za pochopení a přejeme příjemnou návštěvu•

Slash a Horrory

1. února 2011 v 16:06 | Martina, Izzy (Majitelé blogu) |  Rozhovory

Rozhovor Slashe o jeho novém dobrodružství - Slasher Films.

Kde jsi přišel k nápadu produkovat horrory?
Rob Eric ze Scout Productions je kámoš mý ženy a jednou v noci jsme zůstali vzhůru až do rána a kecali jsme o horrorech. Tyhle film mám rád prakticky celej můj život a vim o nich fakt dost. Rob mi povídá: "Měl bys založit produkční filmu a postavit se za natáčení horrorů. Mohl by jsi to nazvat třeba Slasher Films - to zní super!" Já povídam "Skvělý! " A tak jsme si řekli pojďme to udělat.

Vidíš v dnešní produkci horrorů nějakou díru, kterou by jsi chtěl svými filmy zaplnit?
Já jsem vyrostl na skutečně výbornejch horrorech a to je pro mě to hlavní. Ale vkusný, dramatický horrory zanikly už na konci 80. let a já jsem v týhle době už tak nějak ztratil zájem o to chodit na ně, protože jsou to obvykle filmy, který nejsou zrovna moc kreativní. Teď je to všechno senzacechtivosti a šoku z toho filmu. Já bych chtěl naopak přinést zpátky věci jako charakternost, inteligenci, dramatičnost a vtip do těhle filmů. Aby měly určitou hloubku.

Jaký typ filmů vytváříte?
Momentálně máme čtyři fakt výborný scénáře se kterejma chceme jít do produkce. Ten první jsme předběžně pojmenovali Nothing To Fear a bude produkovanej ještě tenhle rok. Je to skutečně dobře napsanej démonskej příběh. V podstatě tam jde o to, že se jedná bohovi oddanou křesťanskou rodinu, která se přestěhuje do malého městečka v Kansasu, které se jmenuje Stull a které je známé jako jedna ze sedmi bran do pekla. A oni jsou zváni na výroční obětování, které se koná pro démona, který se tam objevuje každý rok aby ukojil svojí chuť po krvi, kterou když nedostane tak se rozzuří. Ironie je v tom, že skutečně tohle městečko existuje a navíc se o něm fakt povídá, že je jednou z těch bran do pekla a Papež přes něj prej ani nepřeletí. Sám sem si to vyhledal a dostalo mě to. Další scénář je o matematikovi, který přijde na rovnici zla a s ní samozřejmě přijde opět peklo. Ten další se jmenuje Wake the Dead, což je moderní, mladej horror ve stylu Frankesteina o geniálním studentovi, který přijde na to jak oživit mrtvou tkáň. Ale protože je to jen teenager tak mu nikdo nevěří. Poslední je The Other Kingdom a to je příběh o velké metropolitní nemocnici, v níž jsou pacienti s epidemií, která je mění v divoké, zabijácké zombie se kterýma tam pak uvíznou.

I Rob Zombie přešel od heavy metalu k natáčení horrorů. Mluvil jsi s ním?
Nemluvil jsem s ním od dob co jsem se dostal k filmům, ale oba jsme v tom dost silně a samozřejmě máme silnou náklonnost k horrorům. Roba respektuju hodně. Byl jsem dojat že byl schopen znovu oživit Halloweenské volební právo a udělal s tím fakt dobrou věc. Ale tohle všechno je pro mě v tuhle chvílí jen ve stadiu koukat a učit se. Zatím je to pro mě o potkávání mnoha lidí z filmového businessu, pochopení režie i scénáristům a prostě točit se kolem odlišný skupiny profesionálů, než na který sem byl zvyklej. Uvidíme(směje se). Nemám co ztratit.
s

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama